Kiralık Aile Araçları, Kiralık Araçlar, Trabzon_Kiralık_Araçlar
Fiat Egea

Fiat Egea

  • 2019
  • Manuel
  • 5 Kişilik
  • Orta

KİRALA. DETAYLAR

En çok kiralanan Trabzon’da oto kiralama seçenekleri hangileri biliyor musunuz? Bu soruya doğru yanıtı bulmak, Adana’da oto kiralamak için en doğru seçime ulaşabilmek adına da önemli bir adım olabilir. Peki, gerçekten Adana’nın en çok kiralanan araç markaları hangileri? andotokiralama.com websitemiz üzerinden Trabzonda oto kiralama fiyatlarını ve araba kiralama seçeneklerini karşılaştırarak Trabzon Havalimanı’nda araç kiralayanların geçen ay içerisinde en çok tercih ettikleri 5 rent a car marka ve modelini siz değerli okurlarımız için listeledik. İşte size kiralık araç seçiminde çok fayda sağlamasını umut ettiğimiz ayrıntılar…

Ayın birincisi Kiralık Fiat Egea

Trabzonda  rent a car hizmetlerinin en köklü firmalarından andotokiralama yı tercih ederek araçlarını kiralayan müşterilerimizin kiralık araç tercihlerinden yola çıkarak sizlere en çok tercih edilen araçların müşterilerimizin paylaştığı bilgiler doğrultusunda neden tercih edildiğine yönelik yaptığımız araştırma sonuçlarını yayınlıyoruz.

Trabzon Fiat Egea Kiralama : Trabzon ilinde geçen ay 223 defa kiralama sayısı ile en çok tercih edilen And oto  rent a car seçeneği Fiat Linea’yı neden tercih ettiklerini müşterilerimize sorduk. Müşterilerimizin paylaştıkları bilgilere göre, %70 oranında fiyat-değer dengesi, %20 oranında akaryakıt tüketiminin düşük olması %10 oranında ise trabzon oto kiralama ihtiyaçlarına yönelik uygun araç bulamama nedeniyle aracı zorunlu olarak kiralamış olmaları. Buradan yola çıkarak kiralık Fiat Linea sunulan oto kiralama fiyatını kesinlikle hak ediyor diyebiliriz.

Sizde en ucuz araç kiralama seçeneklerinin yer aldığı Trabzon ekonomik araba kiralama sayfamızı inceleyin, en düşük yakıt tüketimi ile dizel bir Fiat Linea aracı en avantajlı fiyatlarla hemen kiralayın, andotokiralama.com ile yolculuğa karlı çıkın.

Trabzon Fiat Doblo Kiralama : Geçtiğimiz ay şirketimizden Adana havalimanında en çok kiralanan ikinci araç kiralık Fiat Doblo oldu. Toplamda 175 defa kiralanan Fiat Doblo araçları, müşterilerimize neden kiraladıklarını sorduk. İşte ayrıntılar. Müşterilerimizin %60 oranında kısmı, bagaj hacmi geniş bir kiralık aile aracı olması sebebiyle Fiat Doblo’yu tercih ettiler. Kalan %40 ise akaryakıt tüketimi, konfor ve en ucuz Trabon oto kiralama seçeneği olması sebebiyle Fiat Doblo aracı tercih etmişler.

Kiralık Fiat Doblo ve Fiat Linea araçlarımızı en çok kiralananlar sıralamasında kiralık Hyundai i20, Ford Focus ve Fiat Egea takip ediyor. Müşterilerimizin paylaştıkları tercih sebeplerine göre, Trabzon Ford Fcous kiralama seçeneğinin en çok tercih edilme nedeni, özellikle konforlu ve güvenli olması yanı sıra düşük yakıt tüketimine sahip olması. Hyundai i20 tercihi ise kolay park edilebiliyor ve cazip fiyatlara sahip güçlü bir araç kiralama alternatifi olması. Son olarak Fiat Egea tercih eden müşterilerimiz ise, öncelikle aracı denemek istedikleri ve yaptıkları araştırmalara göre geniş iç mekan ve düşük yakıt tüketimi nedeniyle tercih ettiklerini beyan etmişlerdir. 

Peki ya siz olsanız hangi oto kiralama seçeneğini kiralayıp yola çokmak isterdiniz ve neden? Aşağıda yer alan yorumlar bölümüne Trabzon’da araç kiralayacak olasanız hangi aracı ne sebeple kiralamak isterdiniz, paylaşın. Bilgi paylaştıkça çoğalan ve gelişen bir hazinedir. 

Trabzon Oto Kiralama And Oto

En uygun ve Araç kiralama Hizmeti