Trabzon ilimizde konforlu bir gezi için lüks araçlarımızdan herhangi birini kiralayabilir ve gezinin keyfini çıkartabilirsiniz.

Biraz tatlı, biraz sert bir Trabzon gezi rehberi olacak. Evet arkadaşlar, Trabzon’un betonlaşmaya kurban gittiği doğru. Görünce insanın resmen kalbi sızlıyor, Trabzon’a küsüyor. Gel gör ki Trabzon’u rafa kaldırmaya gönlüm yine de el vermiyor…

Şehir, 1461’e kadar 200’ü aşkın sene yaşayan Trabzon Rum İmparatorluğu’nun başkentliği yapmış. Tarihi açından oldukça değerli bir yer. Hele ki Sümela Manastırı’nı görünce insanın dili tutuluyor. İnsanlar el etmese, doğası da bir o kadar heybetli. Karlar altındaki Zigana’dan geçerken kalbi hızlanıveriyor, sonbahar renkleri insanı mest ediyor. O yüzden Trabzon keşkeler şehrimiz.

Bu yazımızda Trabzon’da gezilecek yerleri size kolaylık olması için bölge bölge derledik. 2 günde yaylalar hariç tüm önemli yerleri görebilirsiniz.

BMW 520

BMW 520

600₺/ Gün

  • 2018
  • Otomatik
  • 5 Kişilik
  • Geniş

KİRALADETAYLAR

Yaylaları planlara eklemek gerekir mi diye düşünürseniz;
– Trabzon’da Rize’deki yayla manzaraları pek yok. Eğer Karadeniz turundaysanız, yayla hevesinizi bulut denizinin yuttuğu Rize, Ordu taraflarına bırakın. Zaten oralarda yayla turizmi daha gelişmiş.
– Eğer sadece Trabzon’a geliyorsanız, yine de çok elzem olduğunu söyleyeyiz. Geniş geniş vaktiniz varsa yayla da görün, ama kısıtlı zamanınız varsa  pas geçin. Yayladan önce öncelikleriniz Ortamahalle, Sümela gibi yerler olsun deriz.

Trabzon Oto Kiralama And Oto

En uygun ve Araç kiralama Hizmeti